3 pomysły na oświadczyny, dla tych, którzy nie lubią dużo mówić.

Podobno obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Oświadczyny “obrazkowe” mogą być receptą w sytuacji, gdy boisz się, że kiedy będziesz się oświadczał, zapomnisz, co miałeś powiedzieć.

Kronika wypadków miłosnych. Prosty i elegancki pomysł na oświadczyny.

Kup album na zdjęcia. Umieść w nim najbardziej znaczące, najfajniejsze zdjęcia, jakie macie razem z Twoją przyszłą żoną. Niech to będzie taka fotograficzna kronika Waszego związku. Nie musi ich być jakoś strasznie wiele. Idealne byłoby około kilkanustu, góra dwadzieścia kilka.

Pod każdym zdjęciem umieść podpis, który by w ciepłych, może dowcipnych słowach dokumentował całą sytuację. Postaraj się także zamieścić datę i miejsce wydarzenia uwiecznionego na fotografii.

Gdy ułożysz już wszystkie zdjęcia, dodaj jeszcze jedno. Zdjęcie pierścionka zaręczynowego, który wręczysz jej gdy dojdzie do tego miejsca w albumie i spojrzy na Ciebie ze zdumieniem. Pod zdjęciem data Twoich oświadczyn i podpis: “Tego dnia oświadczyłem się Jej wręczając ten oto pierścionek. Ona powiedziała…”. I patrzysz na nią, czekając aż Ona dopowie zakończenie.

Aaaaaby oświadczyć się w gazecie.

Możesz wykupić ogłoszenie w gazecie mniej więcej takiej treści. “Aaaaaabym został najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Powiedz tak i zostań moją żoną”. I pokaż jej to, gdy gazeta już się ukaże. Gdy odwróci się i spojrzy na Ciebie znad ogłoszenia wyciągasz pierścionek. I tyle. Mówienie zostaw jej.

Pstryk i tak. Oświadczyny w budce robiącej zdjęcia.

Znajdź budkę, automat robiący zdjęcia. Są takie zazwyczaj na dworcach, stacjach metra, w niektórych urzędach albo na lotniskach. Sprawdź kilka razy jak to dokładnie działa, żebyś dobrze wiedział co i kiedy masz zrobić. Potem postaraj się wyciągnąć swoją przyszłą żonę na spacer w takie miejsce, abyście po drodze zahaczyli o automat, który uwieczni Twoje oświadczyny. I zróbcie sobie wspólne zdjęcia. Między jednym a drugim zdjęciem wyciągasz pierścionek zaręczynowy. I wszystko jasne. Właśnie oświadczyłeś się w błysku fleszy.

Powodzenia.

3 pomysły na oświadczyny, dla tych, którzy nie lubią dużo mówić.