Jak zorganizować małe wesele?

Jak zorganizować małe, ale zupełnie wyjątkowe przyjęcie weselne?

Chciałabym zorganizować naprawdę małe wesele - na ok. 30 osób. Budżet mamy taki a nie inny, postanowiliśmy więc z moim narzeczonym, że zorganizujemy kameralne przyjęcie dla najbliższych nam osób. Jednocześnie marzy nam się, aby dla tych, którzy będą z nami w tym dniu, była to naprawdę zupełnie wyjątkowa uroczystość i super zabawa. Jak zorganizować takie małe wesele, żeby nie było nudno i sztywno?

To, ile osób zaprosisz na wesele, w żaden sposób nie wpływa na to jak te osoby będą się bawiły. Oczywiście inny zupełnie będzie charakter takiego przyjęcia, niż hucznej imprezy na ponad 100 par. Inny, nie znaczy gorszy. Wprost przeciwnie - organizując kameralne wesele w gronie samych najbliższych, możesz zadbać o swoich gości w takim stopniu, w jakim nigdy nie byłoby to możliwe na dużo większym weselu. Po prostu spraw, żeby było to naprawdę Twoje przyjęcie.

Niech każdy detal, każdy element dekoracji, każda niespodzianka, jaką przygotujesz dla Twoich gości, będzie oddawała Twój styl i charakter. Tylko w tak małym gronie jesteś w stanie spersonalizować swoje wesele w stopniu o jakim mogą tylko pomarzyć Panny Młode, które zapraszają na swoje przyjęcie dużo więcej osób.

Sama zaadresuj zaproszenia, przygotuj z narzeczonym winietki albo programy wesela wykorzystując do tego Wasze zdjęcia. Własnoręcznie udekorujcie butelki na wino, sami przygotujcie prezenty dla Waszych gości.

Jak zorganizować małe wesele?